Yazılım Çözümleri
Beklentilerinizi yüksek tutun... Alix Trade olarak web tabanlı yazılımlar konusunda hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

      Alix Trade, sahip olduğu yazılım şirketleri ile beklentilerinizi karşılayacak web tabanlı yazılım projeleri geliştirmektedir. Gerek kurumsal yazılım ihtiyaçlarınızı, gerekse E-Ticaret, Pazaryeri,İlan sistemleri üzerine çalışan uzman kadrosuyla global projeleriniz için  buradayız. 

      Pazaryeri, C2C, İlan, E-Ticaret uzmanlık alanlarımızdır. Tüm dillerde global pazaryeri ve ilan sistemlerinizi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Cüzdan modeli pazaryeri yazılımlarımızı denemek için demo talebinde bulunabilir, teklif isteyebilirsiniz. Her projemiz ayrı bir kimlik taşıdığından tamamen birbirinden farklı özel projelerimiz için bir kahve molasında sizlere sistemlerimizi keyifle anlatabiliriz.

      Dilerseniz şirketinize özel butik e-ticaret, dilerseniz müşterilerinizin de satış yapabileceği multivendor marketplace (çok satıcılı pazaryeri) sitenizi hazırlayalım. Alix Trade bünyesinde hizmet ve destek almanın farkını yaşayın. 

      Projeniz ne olursa olsun web sayfamızın sağ kısmındaki ''Talep Formu'' nu kullanarak bizden teklif isteyiniz

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.