Entegrasyonlar
Erp,Mrp entegrasyonları, Sms ve mail entegrasyonları, Pazaryeri entegrasyonu, Muhasebe entegrasyonları ve diğerleri

Yazılım entegrasyonu çözümümüz ile farklı platfomlarda çalışan programların güvenilir bir alt yapı ile tek yada çift yönlü data akışı ile etkileşimli olarak çalışmasını sağlayabiliriz. E-Ticaret sitenizden gelen sipariş ve ödemelerim ERP, yada CRM yazılımına aktarılması ile sistemin entegre çalışması veya Erp yazılımınızdaki stok ve fiyat bilgilerinin e-ticaret sitenize anlık aktarılması gibi geliştirilebilir çözümlerimiz mevcuttur. Yazılım entegrasyonu çalışma hayatından çok büyük kolaylıklar sağlayan zaman/performans esaslı bir çözümdür.

Tamamen birbirinden farklı iki platformun birbiri ile konuşturulması, iletişim kurulması günümüzün olmaz ise olmazlarındandır.. Bir e-ticaret sitesinin muhasebe programı ile entegre çalışmasının sağlanması hem müşterilere sunulan hizmetin kalitesinin artmasına hem de firma içinde iş akışının daha kontrol altına alınabilmesine olanak sağlar. Bir çok pazaryerinde ve e-ticaret sitesinde satış yapılması ve tümünün aynı anda kontrol edilmesi sistemsel bir gerekliliktir. 

Tek merkezden detaylı kontrol ve yönetilebilirlik hem iş kalitesini artıracak hem de zaman kzandıracaktır. İşleyişin bu aşamasındaki giderlerin azalmasına katkı sağlayacaktır.

Ödeme Entegrasyonu

SMS Entegrasyonu

Erp,Mrp Entegrasyonu

Tüm Platformların toplu entegrasyonu  gibi çözümlerimizle  hizmet kalitenizi artırabilirsiniz.

Web sitemizin sağ kısmındaki ''Talep Formu'' ile tarafımıza ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.