Hakkımızda

     Alix Trade , uzun yıllar IT /Donanım sektöründe faaliyet göstermiş, teknik ve yazılım sahalarında çalışma deneyimi olan, uzman girişimcilerin kurmuş olduğu genç bir şirkettir. Alix Trade, yazılım sektöründe müşterilerine en uygun koşullarla “yenilikçi sistemler“ ile global çözümler üretmeyi ilke edinen yeni bir sistemin mimarıdır.

    Şirketimiz 2001 yılında bilgisayar satış ve servis hizmetleri amacıyla kurulmuş ve alanında marka olmuş bir şahıs firması iken, global gelişmeleri yakından takip ederek kendisini geliştirmiş, sektördeki eksiklikleri tecrübeleri ile tespit ederek tamamlayıcı bir vizyon edinmiş ve hizmetlerini daha geniş alanlara ulaştrmak amacıyla 2019 yılında Alix Trade Yazılım Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak kapsayıcı bir güçle faaliyetine başlamıştır.

     Uzun yıllar Türkiye'de faaliyet gösteren Erp yazılım firmalarının bayiliklerini yapmış, gösterdiği başarılar ile ödüller almış ve kendi bayi ağını kurmuş bir firma iken, bu markalara vermiş olduğu Ar-Ge'ler ile gelişmelerine katkı sağlamış, yazılım eleştirmenliği ve exper hizmetleri ile bir çok markaya pozitif katkılar sağlamıştır.

     2019 Yılında yeniden yapılanarak, başarılarını artıran Alix Trade, golabal markaların dikkatini çekmiş ve yapılan ortaklık anlaşmaları ile dünya genelinde bir çok yazılım ve IT firmalarının Türkiye temsilcisi olmuştur. Yazılım alanında global ortakları ve çözüm noktalarına sahip olan Alix Trade ;

     Bulut Muhasebe ve Entegrasyon, Satış, Eğitim, İmplemantasyon ve Destek Hizmetlerini vermek,
Pazaryeri Yazılımları ve E-Ticaret başta olmak üzere, kurumsal ve sektörel web yazılımları ve talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda özel yazılımlar geliştirmek,
Hizmet, ilan ve kiralama sistemleri için e-ticaret, proje esaslı özel yazılımlar geliştirmek, oluşturulan bayi kanalı ile tüm Türkiye'de ve dünyada satış ve destek faaliyetlerini yürütmek konularında çalışmalarına devam etmektedir.

     Alix Trade, bilgi, birikim ve tecrübe ile  üretmiş olduğu kendi yazılım ürünlerinin Satış, Eğitim, İmplemantasyon ve Destek Hizmetlerini de yürütmektedir.

    Başlıca Markalarımız;

 

                   

      

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.