Çözümlerimiz

E-Ticaretten e-Faturaya kadar yüzlerce hizmetle uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Yazılım Çözümleri

Beklentilerinizi yüksek tutun... Alix Trade olarak web tabanlı yazılımlar konusunda hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Entegrasyonlar

Erp,Mrp entegrasyonları, Sms ve mail entegrasyonları, Pazaryeri entegrasyonu, Muhasebe entegrasyonları ve diğerleri

Proje Yönetimi

Web projelerinizi gerçekleştirmek çok zor değil...Alix Trade özel finansman çözümleri ile projelerinizi kolayca hayata geçirin..

Süreç Danışmanlığı

Alix Trade, bağlı kuruluşları ile beraber, üyelere iletişim, liderlik, problem çözme, takipçilik, işbirliği gibi konulara ait becerilerin kazanılmasında, iş süreçlerinizin kusursuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmaktadır

Servis ve Saha Hizmeti

Uzman kadromuz ile tüm IT sorunlarınızı çözmeye odaklıyız. Gerek yazılım gerekse donanım konusunda çözüm merkeziyiz.

Destek Hizmeti

Destek ünitemiz iki ayrı uzman ekiple hizmet vermektedir. Yazılım desteği ve Teknik destek olmak üzere ilgili departmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Kaynak Kullandırımı

Alix Trade finansal çözümleri ile peşin ödeme veya kredi kartı ile ödeme yapmanıza gerek kalmadan uygun taksitlerle yazılım ürünlerini hizmetinize sunmaktadır.

E-Hizmetler

Sürekli gelişen ve dijitalleşen dünyaya her geçen gün yeni bir uygulamanın hayatımıza girdiği bu günlerde Alix Trade olarak dünya ile aynı anda güncelleniyor ve zamanında e-dönüşümleri hayata geçiriyoruz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.