Yeni Pazaryeri (Marketplace) Yazılımımız ile sınırları kaldırıyoruz 26MAY
Yeni Pazaryeri (Marketplace) Yazılımımız ile sınırları kaldırıyoruz
Alix Trade iştiraklerinden olan İyisoft ekibinin başarılı çalışmaları nihayet sona yaklaşıyor ve son yılların en başarılı pazaryeri sistemi hayata geçiyor... Çok az kaldı..
İlanlarınızı ücretsiz yayınlıyoruz 26MAY
İlanlarınızı ücretsiz yayınlıyoruz
herkessatiyor.com emlak , oto ve diğer ilanlarınızı ücretsiz yayınlama kampanyası başlattı. Pandemi sürecinde destek olmak amacıyla başlattığımız bu kampanyadan sınırsız , koşulsuz ilanlarınızı ücretsiz yayınlayarak faydalanabilirsiniz.
Ticari Bulut Muhasebe Yazılımı 23KAS
Ticari Bulut Muhasebe Yazılımı
Ön muhasebe işlerinde kolay, ekonomik çözümler sunuyoruz. Online ön muhasebe programı ile mekandan bağımsız bir şekilde evden, işten hatta cihazdan bağımsız olarak bilgisayar, telefon veya tablet ile ön muhasebe programınıza her yerden ulaşabilirsiniz.
HERKESSATIYOR da mağaza açma 19KAS
HERKESSATIYOR da mağaza açma
herkessatiyor.com'da mağaza açmak ücretsizdir. herkessatiyor.com ana sayfasının üst bölümünde yer alan Giriş Yap -> Kurumsal başlığına tıkladığınızda Mağaza Yönetim Paneli sayfasına yönlendirileceksiniz. "yeni mağaza" butonuna basıp üyelik formunu doldurarak kolay ve güvenli bir şekilde platformumuza kaydolabilirsiniz. Mağazanızı oluştururken ''ürün satmak istiyorum'' u seçmeli ve 1 ay ücretsiz seçeneğini işaretlemelisiniz. Haliyle herkessatiyor sonsuza dek ücretsiz bir mağaza tanımlayacaktır.
TamaTürk Web Yazılım 12KAS
TamaTürk Web Yazılım
Bireysel,Kurumsal,Sektörel web yazılımlarında geniş portföy ve profesyonel yazılımlara sahip olan TemaTürk 1 günde kurulum ve teslim hizmetiyle tüm yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyor..
Alix Trade Dünya İle Entegre 27EKİ
Alix Trade Dünya İle Entegre
Yapmış olduğu çalışmalarla dünyada birçok yazılım firmasının dikkatini çeken Alix Trade , iş ortaklıklarını geliştirerek bir çok yazılım firmasının Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa temsilciliklerine sahip olmuştur.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.